Švajčiarsko – pohodový týždeň vo Wallise  3.-9.8.2019

Zájazd do čarovnej oblasti švajčiarskych hôr do kantónu Valais – Wallis. Ubytovanie v chate vo výške 1600 m vo vysokohorskom stredisku. Doporučujeme výlety do Zermattu, môžete sa vybrať na trojtisícovku Seetalhorn, navštívte údolie  Rhôny a údolie Val d’Anniviers, zámok v Brigu. V blízkosti Zermattu sa nachádza dominata Walliských Álp, symbol Švajčiarska a jeden z najkrajších vrcholov na svete Matterhorn 4478 m.

Zájazd je určený pre všetkých, ktorí majú radi prírodu, ľahké vychádzky alebo náročnú  turistiku. Vhodný je pre všetky vekové skupiny, tiež pre rodiny s deťmi. 

Termín zájazdu:   10.8. – 17.8. 2019

Cena: 259 € zahŕňa 6x ubytovanie, v cene nie je zahrnuté poistenie, poplatky za lanovky, vstupy

Doprava: individuálna doprava

Ubytovanie: v romantickom vysokohorskom stredisku vo výške 1600 m.n.m na chate*** v 2,3,4,5 posteľových izbách, niektoré majú spoločné sprchy. Na chate je veľká kuchyňa, jedáleň, sála s TV, stolným futbalom. K chate patrí veľká záhrada. Stravovanie individuálne, alebo v reštauráciách v miestach podľa programu.

zámok v Brigu a Matterhorn

Program: v okolí doporučujeme navštíviť:

Mestá: Zermatt, Brig, kúpele v Leukerbade, Sion

Ľahké vychádzky: lanovkou na Gornergrat  alebo Klein Matterhorn, tiesňava v Zermatte, k ľadovcu Riedgletscher, alebo do Morelu a odtiaľ lanovkou k najväčšiemu európskemu kontinentálnemu ľadovcu. Aletschgletscher má dĺžku asi 24 km a hĺbku až 900m.

Pre zdatných napr. Europabrucke, alebo výstup na Breithorn s výstrojou a mnoho ďalších možností

Prihlášky:    CK VENTURA Travel,     tel.: +421 /0/  918 420 690   

 e-mail:    info@ckventura.sk          ventura.ck@gmail.com